Mobil Menüyü Kapat
Kurumsal
1961 yılından bugüne kadar firma olarak yaptığımız her işte titiz,disiplinli ve en önemlisidürüst olmayı amaçlayan Ayazoğlu-Aktaş Mermer Ldt Şti başlangıçta küçük bir atölye ile sektöre adım atan kuruluşumuz,daha sonra aile şirketi olarak blok üretimi ve inşaat alanında kendini geliştirmeyi tercih etmiştir. Halen Karaburun/Balıklıova Köyü mevkiinde kendi makine ekipmanlarımız ve ekibimiz tarafından üretim yapmakta olduğumuz ocağımızda yurt dışında Ada Bej olarak adlandırdığımız Türkiye’nin en sert beji çıkarılmaktadır.Ada Bej çizilmesi güç ve homojen bir yapıya sahip olması nedeniyle yurt içi ve yurt dışı piyasalarında geniş bir tanınmışlığa sahiptir. Buna bağlı olarak yurtta ve dünyada bir çok prestijli mekanın iç ve dış kaplamalarında tercih edilmiştir. Kurumsal Görseli Şirket genel müdürlüğü MURAT AYAZOĞLU tarafından yapılmakta olup yeniliklere açık,paylaşımcı yönetim anlayışı,kaliteli üretim mantığı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilkeleri olarak benimsemiştir.

Ayrıca şirket 2010 yılında kendi mülkü olan Alaçatı’daki Tapu Restorant’ı açmıştır.Şirketimiz gayrimenkul geliştirme konusunda değişik inşaat işleri yapmakta özellikle bölge olarak Çeşme ve İzmir’de inşaat projeleri geliştirmektedir.

Fabrikamızın yıllık üretim kapasitesi 120.000m2 ,ocağımızın ise 15.000 ton olup,2014 yılı içerisinde fabrika yatırımının ocağımızın içerisinde en son teknolojiye sahip makineleri ile üretimine devam etmektedir. Kurumsal Görseli Ayazoğlu-Aktaş Mermer ocağımızda güçlü makinaları ile fabrikasındaki maksimum üretim kapasitesi vedevamlılık arz eden ürünleri ile sektörün önemli temsilcilerindendir.Servis ve kaliteden ödün vermeden onlarca ülkeye ihracat yapan Ayazoğlu-Aktaş Mermer aynı kararlılık ve azimle çalışmalarına devam edecektir.

Ayazoğlu-Aktaş Mermer yıllardan beri daha mükemmele ulaşmak için başlangıçtaki istek ve heyecanını koruyarak yolunda ilerlemektedir. Kurumsal Görseli